Kiss Morava : KISSPARÁDA

Rádio online Studio online

Právě hraje:

ROBBIE WILLIAMS
LOVE MY LIFE

Playlist > Napište nám >

KISSPARÁDA

20 aktuálních hudebních hitů rádia Kiss Morava a k tomu 5 žhavých novinek ti každý pátek od 18ti hodin v premiéře naservíruje Lumír Mořkovský. Repríza vždy v neděli 17-19 hod.

Hlasovat do Kissparády můžete na této stránce - každý den můžete poslat maximálně 3 hlasy.

    interpret / skladba hlasuj ukázka
1 Martin Solveig - 3926_martin-solveig_places.mp3 Martin Solveig
Places
2 Trick Or Threat feat. Elis Mraz - 3977_trick-or-threat-feat-elis-mraz_reason.mp3 Trick Or Threat feat. Elis Mraz
Reason
3 Bebe Rexha - 3842_bebe-rexha_i-got-you.mp3 Bebe Rexha
I Got You
4 Starley feat. Rayn Riback - 3869_starley-feat-rayn-riback_call-on-me.mp3 Starley feat. Rayn Riback
Call On Me
5 Rag´n´bone Man - 3843_ragnbone-man_human.mp3 Rag´n´bone Man
Human
6 Alan Walker - 3870_alan-walker_alone.mp3 Alan Walker
Alone
7 Sigma Feat. Birdy - 3789_sigma-feat-birdy_find-me.mp3 Sigma Feat. Birdy
Find Me
8 Clean Bandit - 3786_clean-bandit_rockabye.mp3 Clean Bandit
Rockabye
9 Galantis & Hook N Sling - 3651_galantis-hook-n-sling_love-on-me.mp3 Galantis & Hook N Sling
Love On Me
10 Calvin Harris - 3620_calvin-harris_my-way.mp3 Calvin Harris
My Way
11 The Weeknd Feat. Daft Punk - 3984_the-weeknd-feat-daft-punk_i-feel-it-coming.mp3 The Weeknd Feat. Daft Punk
I Feel It Coming
12 Pitbull Feat. Flo Rida & Lunch Money Lewis - 3513_pitbull_greenlight-feat-flo-rida-lunch-money-lewis.mp3 Pitbull Feat. Flo Rida & Lunch Money Lewis
Greenlight
13 Oliver Heldens feat. Ida Corr - 3871_oliver-heldens-feat-ida-corr_good-life.mp3 Oliver Heldens feat. Ida Corr
Good Life
14 David Guetta - 3650_david-guetta_would-i-lie-to-you.mp3 David Guetta
Would I Lie To You
15 Sigala & Digital Farm Animals - 3922_sigala-digital-farm-animals_only-one.mp3 Sigala & Digital Farm Animals
Only One
16 Robin Schulz & David Guetta feat. Cheat Codes - 3841_robin-schulz-david-guetta-feat-cheat-codes_shed-a-light.mp3 Robin Schulz & David Guetta feat. Cheat Codes
Shed A Light
17 Jonas Blue feat. RAYE - 3788_jonas-blue-feat-raye_by-your-side.mp3 Jonas Blue feat. RAYE
By Your Side
18 Dimitri Vegas & Like Mike & Diplo - 3923_dimitri-vegas-like-mike-diplo_hey-baby.mp3 Dimitri Vegas & Like Mike & Diplo
Hey Baby
19 Lucas & Steve - 3924_lucas-steve_love-on-my-mind.mp3 Lucas & Steve
Love On My Mind
20 The Chainsmokers - 3955_the-chainsmokers_setting-fire.mp3 The Chainsmokers
Setting Fire
    Novinky
1 Sia - 4005_sia_move-your-body.mp3 Sia
Move Your Body
2 Ariana Grande feat. Future - 4006_ariana-grande-feat-future_everyday.mp3 Ariana Grande feat. Future
Everyday
3 Imagine Dragons - 3925_imagine-dragons_levitate.mp3 Imagine Dragons
Levitate
4 Steve Aoki & Louis Tomlinson - 3979_steve-aoki-louis-tomlinson_just-hold-on.mp3 Steve Aoki & Louis Tomlinson
Just Hold On
5 Walk Off The Earth - 3978_walk-off-the-earth_fire-in-my-soul.mp3 Walk Off The Earth
Fire In My Soul

Upozornění: hlasy odeslané pomocí skriptů apod. jsou neplatné a budou odečteny.

0:00
6:00

Právě vysílá:

Mek Kulaj Kulkin
I V NOCI "ČÍSLO 1 S NEJVĚTŠÍMI HITY"

Následuje: RANNÍ ŠEJKR