Kiss Morava : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

ZÁPISKY Z JADRANU - S KISSEM NA JADRAN

Stáhni si naši Jadranskou hymnu

Tady vám budeme pravidelně psát jak se máme na Jadranu, díky naší soutěži S KISSEM NA JADRAN a CK Vítkovice tours. Fotky najdete i na facebooku rádia Kiss Morava.

Sobota 16.6.2012

Den příjezdu

Jsme tady! Živí a zdraví! Řízky snězeny, alkohol nakoupen :-)
Proběhla první seznamka s výherci a ostatními moderátory, samozřejmě taky koupačka v móři! Paščiky snězeny, pivo vynikající, Olda si spálil pupík, Iva už zná všechny hospody v okolí :-)

Olda a Iva
Neděle 17.6.2012


Vymýšlíme program pro naše výherce – mají se na co těšit! Máme s sebou velkou tašku cen a výher! Kiss žabkama se to tady jenom hemží. Vaří tady skvěle, porce jsou super, jen Olda se ještě dojídá řízky z domova a opět si spálil pupík, Iva už zná hospody i z okolních vesnic :-)

Pondělí 18.6.

Je pracovní pondělí....my máme dovolenou a jsme na Jadranuuuuu.Iva už skončila s obrážením hospod, Olda si stále nedal říct a už má spálené úplně všechno, nevzdáváme to a pokračujeme v opalování. Dnešní ráno bylo pro některé kruté...např.Olda byl po dlouhém pátrání nalezen na veřejném prostranství před recepcí hotelu....jeho pobyt na lavičce doposud nebyl vysvětlen. Iva poslala pohled, snad bude doručen, dříve než přijedem z Jadranu.

P.S.: Lůďa není hasič !!!

Úterý 19.6.

I dnešní den je pro nás plný překvapení, zjistili jsme, že domluvit se chorvatsky není až tak těžké, pivo se dá pít i teplé, s přílivem připlouvá v moři spousta bince, chorvatská pizza je luxusní, na slunci se dá spálit i po deštníkem a mooooře dalšího. Počasí nám stále přeje a dnes večer nás čeká s kolegy ze zlínského rádia koštování slivovice. Snad budeme zítra schopní napsat další článek :-)

Středa 20.6.

Další den, doléhá na nás únava, celodenní pobyt na sluníčku zanechává následky. Olda už si nemá co spálit, jeho barva odpovídá sovětské vlajce. Iva zjistila, že opalování na nafukovacím lehátku pohybujícím se po moři je fajn....dokud ji někdo nepřevrátí do vody. Nabídka - pizza a pivko za 33 kuna ( ano je to napsáno správně ) je opravdu neodolatelná. Zmrzlinka luxusní. Chorvati už od nás umí některá česká slůvka - zde je nebudeme publikovat. Večer nás čeká Kiss diskotéka pro široké okolí a volba Mr. Pupek 2012 - Olda se nebude účastnit :-)


Čtvrtek 21.6.

Včera večer jsme pořádali Kiss diskotéku, i Chorvati koukali, jak se umíme bavit. Klub Apollo neměl snad nikdy takovou návštěvnost, před půlnocí došlo pivo :-) Olda se léčí z předávkování sluníčkem a naopak Iva začíná být krásně čokoládová. Dneska nás čeká zápas v beach volejbalu, ikdyž to bude trošku šutr volejbal, protože písek široko daleko nenajdete.

Pátek 22.6.

Dnešní den je trošku smutný. Blíží se odjezd. Ráno jsme dostali soupis rozdělení do autobusů, odpoledne proběhlo menší balení bagáže a potom taky slunění a opět připalování. Iva se zamilovala do nafukovcího lehátka, na které odmítá kohokoli pustit, Olda se vetřel a koupali se spolu :-) Večer nás čeká závěrečná diskotéka a loučení s Jadranem :-(

Sobota 23.6.

Den loučení, máme zabaleno, poslední snídaně a pomalu se chystáme na cestu domů. Všichni jsme si slíbili, že se ještě někdy musíme vidět a třeba zase na Jadranu :-)

Tak dobro došli..do ČR

MP3 ukázky

   OLDA A IVA - S KISSEM NA JADRAN

Fotogalerie